Polonya menşei olan FA Nutrition kullan – at şeklinde kullanıcılara sunduğu yeni FA Nutrition Anticatabolix BCAA Drink ürününü incelmeye alacağız. Bu gıda takviyesi ürünü, Sporcuların günlük amino asit ihtiyacının giderilmesinde yardımcı olur. Kasların yenilenme sürecini hızlandırdığı bilinmektedir. Şuanda sporcular tarafından fazla rağbet görmemektedir. Bunlardan başlıca sebeplerinde biride iyi bir reklama sahip olmamasından diye düşünüyoruz.

1)İçerik Ve Performansfa_bcaa_drink23

Tek şişeler halinde satışa sunulan FA Nutrition Anticatabolix BCAA Drink ürünü bir servis miktarı toplamda 369 ml’dir. İçeriğinde ise 2,5 gram glutamin, 1,25 gram Lösin, 0,625 gram İzolösin, 0,625 gram Valin içermektedir. Kullan-at ürünü için oldukça iyi bir içerik miktarı olduğunu belirtebiliriz.

 

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

Karışık meyve aromasına sahip olan FA Nutrition Anticatabolix BCAA Drink oldukça iyi bir tadı olduğunu söyleyemem ama bcaa ürünlerinde tat aramakta pek doğru değil tabiki. Karışık meyve sularından biraz daha acı bir tada sahiptir. Kullanım kolaylığı ise yazımızın başında da belirttiğimiz gibi kullan at şeklinde olan ürün kullanım açısından kolaylık sağlamaktadır.

3) Fiyat Ve Bulunabilirlik

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

fa nutrition anticatabolic bcaa drink 6 adet

Kullanım Tavsiyesi

 Başlangıç, Orta Seviye

1 porsiyon (369 ml) ürünü antrenman öncesinde ya da esnasında tüketiniz.

İleri Seviye

1 porsiyon (369 ml) ürünü antrenman öncesinde ya da esnasında veya yatmadan önce tüketiniz.

İnceleme Özeti

FA Nutrition Anticatabolix BCAA Drink isminden de anlaşılacağı gibi vücudun katabolik yani kas yıkımına karşı kullanılan bu ürün hem içerik hemde lezzet konusundan iyi bir üründür.

 

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir