Hardline Nutrition 13 yıllık bir deneyime sahip firmadır.  Bu yazımızda ise Hardline BCAA 4:1:1  incelemeye alacağız. Özellikle çıkarmış olduğu L-Karnitin ürünü ile fazlaca rağbet görmüştür.

1hardline_bcaa_411_3002)İçerik Ve Performans 

Hardline 4:1:1 BCAA 300 gramdan oluşmaktadır. Toplam servis sayısı 60’dır. Uzun kullanım için iyi bir toplam servis sayısı. İçeriğinde 5 gram 4:1:1 oranında BCAA içermektedir. Bu oran Lösinin, izolösin ve valine oranı 4 olduğunu belirtmektedir. Ayrıca içeriğinde yaklaşık 5 gram protein bulunmaktadır. İçerik bakımından iyi olduğu açıkca belli ama keşke firma BCAA yapı taşları olan Lösin, İzolösin ve Valini de ayrı ayrı belirtse bizler için iyi olabilirdi.

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

Hardline 4:1:1 BCAA ürünü ne yazık ki bizi şaşırtarak içeriğinde hiç bir aromayı bulundurmamaktadır. Toz formda bulunmasına karşın kullanım kolaylığı açısında oldukça uygundur.

3) Fiyat Ve Bulunabilirlik

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

hardline 4-1-1 bcaa 300 gr

Kullanım Tavsiyesi

Başlangıç Seviye

Antrenmandan 45 dakika önce 1 porsiyon (5g) ürünü 200ml su ile karıştırarak tüketiniz.

Orta ve İleri Seviye

Antrenmandan 45 dakika önce 1 porsiyon (5g) ve antrenmandan hemen sonra 1 porsiyon ürünü 200ml su ile karıştırarak günde 2 defa kullanabilirsiniz.

İnceleme Özeti

Hardline 4:1:1 BCAA içerik bakımından oldukça tatmin edici ürün tek dezavantaj yani aromasız olması, bir süre sonra kullanım bakımından sıkıntı yaratıyor.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir