Puanlama

71
Tek olumsuz yanı ise kolay bir çözünürlüğe sahip olmaması , glutamin almaya karar verdiyseniz ilk aklınıza gelenlerden olmasını tavsiye ederiz.
Performans: 78%
Tad: 60%
Fiyat/Performans 75%

Hardline firmasının tüketicilere sunduğu hardline glutapure incelemeye alacağız. Bildiği üzere glutamin kasların daha hızlı kendini onarmasını ve gelişmesini sağlamaktadır. Hardline bu ürünü kasları hızlı bir şekilde toparlamaya ve daha iyi gelişmesini sağlamaktadır.

 shaker-bottles-header

 

1) İçerik ve Performans

Hardline bu ürününde içerik bakımında zengin olduğu görülebiliyor. Bir servisinde bulunan 5 g glutamin miktarı gayet hoş karşılaşılacak bir biçimde. Üst düzey bir ham madde kalitesine sahip olan Hardline Glutapure, amino asit havuzunun %60’ını oluşturduğu için en önemli amino asitlerden biridir. Glutamin amino asiti yoğun egzersizler sonrasında kasların içerisinde bulunan glutamin rezervlerinin tekrardan dolmasına yardımcı olabilir.

 

Hardline Glutapure ’ın bir servisinde (5g)

Protein 5 g

Glutamin 5g

2) Lezzet ve Kullanım Kolaylığı:

Lezzet bakımından bakacak olursak çoğu glutaminin olduğu gibi hardline bu gulatamininde saf biz tadı bulunmaktadır. Onun dışında dezavantajı kolay çözünürlük sağlamaması. Kullanım kolaylığı tabiki bütün gultaminlerdeki gibi sıvı olarak alınması.

3) Fiyat performans ve Bulunabilirlik:

Gerçektende bu kadar etkili bir glutaminin ve çok iyi bir fiyattan satılması kullanıcılar için büyük avantajlar sağlıyor. 100 servisten oluştan bu ürün servis başına yaklaşık olarak 0,90 kuruş gibi bir fiyata denk geliyor. Bulunabilirlik bakımından kolaylıkla bütün supplement mağazalarından rahatlıkla bulabilirsiniz.

İnceleme Özeti:

Gerçektende oluşan bu supplement pazarında hardline bu üründe olduğu gibi çoğu üründe fiyatı alçak tutarak tüketicileri mutlu ediyor. Onun dışında bu glutaminde performans ve hızlı bir şekilde kasları toparlaması ürün için büyük avantajlardan. Tek olumsuz yanı ise kolay bir çözünürlüğe sahip olmaması , glutamin almaya karar verdiyseniz ilk aklınıza gelenlerden olmasını tavsiye ederiz.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir