Puanlama

94
Hardline Progainer son yılların en popüler Karbonhidrat/Gainer ürünü haline gelmiştir. Yüksek karbonhidrat miktarı ve kompleks protein içeriği sayesinde kullanıcının hem Karbonhidrat ihtiyacını hemde günlük Protein ihtiyacını ciddi bir miktarda karşılamaya yardımcı olabilir.
Performans 98%
Fiyat 90%
Tad 96%

Özellikle hacim kazanmak için tavsiye edilen hardlinenın bu ürünü sporculara önemli ölçüde katkıda bulunuyor. Hardline Progainer son yılların en popüler Karbonhidrat/Gainer ürünü haline gelmiştir. Yüksek karbonhidrat miktarı ve kompleks protein içeriği sayesinde kullanıcının hem Karbonhidrat ihtiyacını hemde günlük Protein ihtiyacını ciddi bir miktarda karşılamaya yardımcı olabilir. Birde hardline progainerı biz ele alarak sizlere nasıl bir ürün olduğunu anlatalım.

hardline-progainer

 

 

 

 

1) İçerik ve Performans

Progainer diğer ürünlere göre içeriğine bakacak olursak gerçektende etkileyici bir içeriğe sahip bir servisinde toplam 37 gram protein ve 2,5 gram Kreatin Monohidrat içermesi ürün için olum yanlardan çünkü ürünün genel amacı hacim kazandırmak. Performansa bakacak olursan bu ürün veya bunun gibi ürünler beslenme ile doğru orantıda size bir performans etkisi sunar demem o ki kullanımı esnasında normal beslenmenize özen göstermeniz etkisi açısından çok önemlidir.

12

 

Hardline Progainer 5000’in dikkat çeken özellikleri:

– Hardline Progainer 5000 zengin Whey ve Bitkisel protein içeriğine sahiptir

– Hardline Progainer 5000 7009mg değerinde Glutamin öncüleri içermektedir

– Hardline Progainer 5000 6960mg değerinde BCAA amino asitleri içermektedir

– Hardline Progainer 5000 her 1 servisinde 787 kalori bulundurur

– Hardline Progainer 5000 multivitamin içeriğine sahiptir

– Hardline Progainer 5000 her 1 servisinde 2500mg Kreatin Monohidrat içermektedir

– Hardline Progainer 5000 ek olarak birçok enerji içeceğinde bulunan ve önemli bir amino asit olan 1000mg Taurin içermektedir

 

2) Lezzet ve Kullanım Kolaylığı:

Ürün tüketiciler açısından çok çeşitli aroma sunmaktadır. Bunlar çikolata, çilek, ve muz olarak karşımıza çıkıyor. Kullanan tüketicilerde aromalar hakkında olumlu geri dönüşler sağlıyor. Bizim tavsiyemiz çikolatalı aromasından yana ama tabikide herkesin damak zevki farklıdır. Kullanım kolaylığı ise ürünün 1 porsiyon (5 ölçek) 400ml süt ile karıştırılarak öğünlerden sonra veya antrenmandan 30 dakika önce ve hemen sonra olmak üzere günde 1-2 defa alabilirsiniz. Süt ile karıştırılması bilindiği üzere yavaş sindirim sayesinde gün boyu vücudunuzu besler onun yanı sıra hacim büyük etkiye sahiptir.

3) Fiyat ve Bulunabilirlik:

Bu gibi ürünlerde genel olarak fiyata performans ile doğru orantılı olarak artmaktadır. Hardline progainer ürünü etkisine göre fiyat olarak hiçte yüksek sayılmaz. Bulunabilirlik bakımından ise bilindiği üzere hardline firması ülkemizde yaygın olarak bulunan ve kullanılan bir marka olduğu için istediğiniz bir supplement mağazasından tedarik edebilirisiniz.

İnceleme Özeti:

Spor ile uğraşana ve hacim almakta zorluk çeken bireyler için şiddetle tavsiye edebileceğimiz bir ürün olan hardline progainer. İçeriği bakımından oldukça zengin etkisi bakımından ise fiyatı uygun olması bizim incelememizde sınıfı geçmesine olanak sağlıyor.

 

 

 

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir