jay_cutler_total_protein_1

 

Merhaba arkadaşlar, bugün sizler için Jay Cutler Elite Series Total Protein tozunu incelemeye alacağız. Ünlü Amerikalı vücut geliştirici olan ve kariyeri boyunca toplamda 4 defa Mr. Olympia şampiyonu ünvanı bulunan Jay Cutler’ın imzasını taşıyan marka supplement pazarına Jet Cutler Nutrition olarak girmeyi başardı. Türkiye’de şuanda sadece protein tozu bulunan markanın incelemesine başlayabiliriz.

 

1)İçerik Ve Performansjay_cutler_total_protein_12

Jay Cutler Elite Series Total protein tozu 2310 gram ağırlığa ve yaklaşık 66 servis sayısına sahip.

İçeriğinde yandaki tabloda da görüldüğü gibi 22 gram protein, 3 gram yağ ve 2 gram şeker bulunmakta. Açıkcası bu saydığımız değerler diğer protein tozları ile karşılaştırıldığında ortalama değer olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle definasyon dönemde düşük şeker oranı ile kullanımı gayet iyi olabilir. Bizi hayal kırıklığına uğratan kısmı ise amino asit değerlerinin verilmemesi.http://www.protein7.com/jay-cutler-elite-series-total-protein-2310gr-595.html

 

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

Jay Cutler Elite Series Total protein tozunda şuanlık sadece vanilya aroması ile Türkiye pazarında bulunmakta. Lezzet konusunda gayet güzel, ayrıca kolay çözülmeside ürünün artı yönlerinden.

3) Fiyat Ve Bulunabilirlik  jay_cutler_total_protein_222

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

Kullanım Tavsiyesi

 1 porsiyon (35g) ürünü antrenmandan sonra 400ml su ile karıştırarak tüketebilirsiniz.

 

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir