Ronnie Coleman Signature Series marka gıda takviyesi ürünleri ülkemizde de yaklaşık 1.5 yıldır bir kaç çeşit olmak üzere satışta bulunmakta.

Amerikan meşeili olan bu markanın uzun süredir Dünya piyasasındaki ürün gamına çok ses getirecek bir ürün katmamış olmasına rağmen, yaklaşık bir yıllık aradan sonra geçen günlerde piyasaya King Beef adı altında bir et protein tozu ürününü çıkaracağını duyurdular.

Son dönemlerde tekrardan moda olan bu protein tozu türü, ülkemizde de oldukça fazla kişi tarafından merak ediliyor ve bazı sporcular tarafından da kısmen benimsenmiş durumda.

Whey protein ile kıyaslanırsa hem avantajları hem dezavantajları olan beef protein içerikli ürünler her halükarda piyasada sayıları hızla artmakta ve pek çok kişinin tüketimine girmekte olan supplementler.

Ronnie Coleman King Beef içerik profili ise şu şekilde:

  • Servis (porsiyon) başına 23 gram protein
  • Tatlı patates kaynaklı kompleks karbonhidrat
  • 0 şeker ve kolesterol. Az miktarda yağ
  • İki lezzet seçeneği: Fruit Punch ve Rich Chocolate

Ürün Ronnie Coleman markasının resmi facebook sayfasında da duyuruldu.

Şimdilik King Beef ile ilgili elimizdeki tüm bilgiler bunlar ve Türkiye piyasasına ürün girdikten sonra en kısa zamanda alıp denemeyi planlıyoruz elbette! O zamana kadar kaliteli bir et proteini içerikli ürün kullanmak isteyenler Carnivor incelememize göz atabilirler.

 

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir