Ünlü (belki de dünyanın en ünlüsü) vücut geliştirme sporcusu Arnold Schwarzenegger’in adını taşıyan MusclePharm ürün serisi olan Arnold Series’e yeni eklenen Testosteron artırıcı ürün uluslararası piyasaya kısa süre sonra sürüleceği açıklandı.

Tam adı Arnold Schwarzenegger Series Iron Test olacak olan ürün, ABD’de sadece GNC mağazalarında satılıyor fakat Dünya piyasasında böyle bir sınırlandırma olmayacağı belirtiliyor.

Ürünün içeriği ise aşağı yukarı şu şekilde: arginine nitrate (arjinin nitrat), DAA, testofen tohumu özütü, indole-3-carbinol ve bor (ayrıca ek olarak vitamin D ve çinko)

Oldukça yüksek fiyata sahip bu ürünün ülkemiz piyasasına girmesini de dört gözle bekliyoruz ve siz de bu arada doğal yollardan testosteron artırma yöntemleri yazımızı okuyarak vakit geçirebilirsiniz.

 

1 Yorum

 1. Metehan Adıgüzel
  11/12/2014 at 13:26 — Cevapla

  Merhaba ,

  Uzun zamandır sizi takip ediyor ve incelemelerinizi/makalelerinizi keyifle okuyorum. Sizden 3 Adet supplement için inceleme yazısı rica edeciğim. Şimdiden teşekkürler..

  – Mussletech Anabolic Halo
  – Peak Createston ve Peak Anabolic Protein (Bu iki ürünün henüz ülkemizde bir satışı yok. Eğer incelemeleriniz neticesinde olumlu bir izlenim alırsam sipariş edeceğim).

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir