Almanya’da üretimini devam ettiren ve çoğu kategoride ürünleri bulunan Multipower markasının, bugün protein7 sponsorluğu ile Whey Isolate Protein tozunu incelemeye alacağız. Multipower markası Türkiye pazarında güvenin ve uygun fiyatı temsil eden bir marka olarak göze çarpıyor. Bakalım bu üründe güven ve uygun fiyatın yanı sıra içeriktede bizi etkileyecebilecek mi?

 

1) İçerik Ve Performans

Multipower Whey Isolate Protein tozu toplamda 2 kilogram ağırlığa ve yaklaşık 66 servis sayısına sahiptir. İçerğinde yandaki tabloda da görebileceğiniz gibi, her bir servisinde 111 kalori, 26 gram protein, 0,8 gram karbonhidrat bunun 0,4 gramı şekerden gelen ve 6,5 gram BCAA bulunmaktadır. Ürün özellikle definasyon dönemi için harika değerlere sahiptir. Dikkat çeken özellikleri ise 6,5 gram Lösin, İzolösin ve Valin karışımı ve 0,4 gram düşük şeker oranı.

multipower whey isolate protein 2000 gr

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

Multipower Whey Isolate Protein tozunun şuanda çilek aroması bulunmaktadır. Eğer çilekli milkshake tadını biliyorsanız bu tadı multpower’ın çıkarmış olduğu bu üründe de rastlamak pek mümkün.

3) Fiyat Ve Bulunabilirlik

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

multipower whey isolate protein 2000 gr

Kullanım Tavsiyesi

Başlangıç;

3 ölçek ürünü (30gr) 200 su ile karıştırarak antrenmandan hemen sonra tüketiniz.

Orta ve İleri Seviye Sporcu için;

3 ölçek ürünü (30gr) 200 su ile karıştırarak antrenmandan önce ve hemen sonra tüketebilirsiniz.

İnceleme Özeti

Eğer sizde yeni bir whey protein tozu denemek istiyorsanız kesinlikle tavsiye etmekteyiz. Özellikle definasyon döneminde düşük şeker ve karbonhidrat alan sporcular için Multipower Whey Isolate Protein tozu tam aradığınız kıvamda.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir