10 yıldan fazla bir deneyime sahip olan Muscletech, ürünlerinde her zaman güveni ve kaliteyi ön plana çıkarmıştır. Bu makalemizde ise Muscletech Platinum Glutamine incelemeye alacağız. Özellikle spor sonrası yıpranan kasların onarılması ve yeni kas oluşumu için çok büyük etkiye sahip olan glutamin bakalım bu üründe ne kadar iyi kullanılmış.

muscletech_platinum_glutamine21)İçerik Ve Performans 

Muscletech Platinum Glutamine 302 gr oluşmaktadır. Servis miktarı ise 5 gramdır. Toplam servis sayısı ise 60 olarak karşımıza çıkan ürün içeriğine de ise 1 gram Protein ve 5 gram Glutamin bulunmaktadır. 1 gram protein sanırım fazla gözüksün diye koyulmuş gibi durmaktadır. Glutamin miktarı ise makbul bir değerdedir.

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

Muscletech Platinum Glutamine çoğu glutamin ürünü gibi aromasız olarak piyasaya sunulmuştur. Toz formda bulunan Muscletech Platinum Glutamine çözünürlük açısından oldukça iyidir ve fazla köpürmeyen bir üründür.

3) Fiyat Ve Bulunabilirlik

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

muscletech platinum glutamine 302 gr

Kullanım Tavsiyesi

Orta  Seviye

Spordan hemen sonra  200ml su ile karıştırarak 1 servis alınız.

İleri Seviye

Spordan hemen sonra ve gece yatmadan 200ml su ile karıştırarak 1 servis alınız.

İnceleme Özeti

Muscletech Platinum Glutamine kısa ve öz olarak incelemeye aldık ürün içerik bakımından fazla tatmin edici olmasa da yine Glutamin olarak ele aldığımızda iyi ürün olduğunu söyleyebiliriz.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir