nutrabolics_m_bcaa_6000Daha önceki nutrabolics incelememizde protein tozunu incelemiştik. Şimdi de markanın bcaa ürününü incelemeye alacağız her zaman ki gibi biraz firma hakkında bilgi vermek gerekirse ülkemize 2013 yılının ekim aylarında giriş yapan Nutrabolics firması  hem en iyi içerik hemde yenilikçi vizyonu ile ürünleri formüle eden bir firma olduğunu söyleyebiliriz. Firma şuan  50’den fazla ülkeye ihracat gerçekleştirerek global bir marka olduğunu teyit etmiştir. Son olarak firma ürettiği bütün ürünlerini kalite, performans ve saflık açısından ayrı ayrı testlere tabi tutmuştur.

 

Birazda üründen bahsedersek spor sonrası yeterli besleme ve yağsız kas kütlesi hedefleyen sporcular için kullanılması tavsiye edilmektedir.

 

 

1) İçerik Ve PerformansNutrabolics M-BCAA 6000 180 Tablet içerik

Genel olarak BCAA’lar üç amino asitten oluşmaktadır bunlar Lösin, İzolösin ve Valin’dir bu miktarların toplamı ürün içerisindeki toplam bcaa miktarını belirtmektedir bu üründe de bu işlemi yaptığımızda karşımıza 6 gram bcaa oranı çıkıyor buda özellikle antrenman sonrası ihtiyacı için oldukça iyi bir rakam. Geri kalan içerikler ise ürünün ekstrasıdır.

 

Nutrabolics M-BCAA 6000 Dikkat Çeken Özellikleri:

  • Antrenman Sonrası Hızlı Emilim
  • Tek Serviste 6 gr BCAA İçeriği
  • B Vitaminleri ile Güçlendirilmiş Formül

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

Ürün tablet formda olduğu için herhangi bir tadı bulunmamaktadır. Kullanım kolaylığı ise su ile birlikte kolayca tüketilebilir ama bilindiği üzere tablet formda bulunan supplementler toz formdakilere göre daha yavaş kana karışmaktadır buda ürünün küçük bir eksi tarafı olduğu anlamına gelir.

3) Fiyat Ve Bulunabilirliknutrabolics_m_bcaa_60001

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

Kullanım Tavsiyesi

Başlangıç Seviyesi

İdmandan önce 30 dk bol miktarda su ile birlikte 1-2 tablet , idmandan sonra bol suyla 1-2 tablet alabilirsiniz.

Orta Seviye

İdmandan önce 30 dk bol miktarda su ile birlikte 1-3 tablet , idmandan sonra bol suyla 1-3 tablet alabilirsiniz.

İleri Seviye

İdmandan önce 30 dk bol miktarda su ile birlikte 1-3 tablet , idmandan sonra bol suyla 1-3 tablet alabilirsiniz.

İnceleme Özeti

Yüksek BCAA içeriği sayesinde kas dokusu oluşumundaki anabolik etkiyi hızlandıran bir ürün olan Nutrabolics M-BCAA özellikle içeriğindeki yüksek lösin miktarı kas gelişimini maksimum seviye ye çıkarttır.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir