Yeni girişimleri ile öne çıkan Olimp firması yine bir yeni girişim yaparak gözleri üzerine çekmeyi başardı. Firma özellikle L-Karnitin ürünlerinde rastladığımız ampul formdaki gıda takviyelerini BCAA’lara da taşımayı başardı. Bugün kü yazımızda da Olimp BCAA 4000 Extreme Shot incelemeye alacağız.

1)İçerik Ve Performans 

Olimp BCAA 4000 Extreme Shot 20 Ampulden oluşmaktadır. İçeriğinde 2 gram Lösin, 1 gram Valin ve 1,54 gram Arjinin yanı sıra 5,42 gram protein ve bazı vitaminler bulunmaktadır. Tek kullanımlık olarak kullanılan bu ürün içerik bakımından oldukça iyi gözüküyor. Ayrıca içerisindeki arjinin ile de içeriğinde maddelerin kana karışımı kolaylaşmaktadır.

 

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

Olimp BCAA 4000 Extreme Shot portakal aroması bulunmaktadır. Tadı meyve sularını andırmaktadır. Kullanım kolaylığı ise tek kullanımlık olarak sunulduğu için gayet kolaydır.

3) Fiyat Ve Bulunabilirlik

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

olimp bcaa 4000 extreme shot 20 ampul

Kullanım Tavsiyesi

Günde 1- 2 kez 1 ampul (60ml) tüketebilirsiniz.

İnceleme Özeti

Özellikle spor sonrası ve öncesi shaker salama derdini kaldıran bir ürün olduğu için hangisupplementler olarak Olimp markasına teşekkürlerimizi iletiyoruz :) Olimp BCAA 4000 Extreme Shot hem içerik hemde kullanım açısında rahatlıkla satın alınıp kullanılacak bir ürün.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir