1986’dan beri dünyada en iyi tanınan sporcu gıdaları markalarından biri olan Optimum Nutriton Markasının creatine ürününü inceleyeceğiz.Şimdi ürünü bölüm bölüm incelemeye başlayalım.

1) İçerik Ve PerformansOPTİMUM CREATİNE POWDER 317 GR ürün içeriği

Sağ tarafta bulunan içerik tablosunda da görebileceğiniz gibi ilk göze çarpan detay servis sayısı 317 olarak yansımaktadır. Bunun haricinde ürünü temsil eden içerik olan kreatin miktarı ise 3,6 gram ile karşımıza çıkıyor.

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

Ürünün herhangi bir aroması bulunmamaktadır. Saf bir kreatin tadına sahiptir zaten su ile tüketeceğiniz bu ürünün tadı neredeyse hissedilemeyecek kadar azdır. Kullanım kolaylığı ise toz formda bulunuyor olması kolay tüketim ve kana karışım hızından dolayı gayet uygun.

3) Fiyat Ve Bulunabilirlik

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

optimum creatine powder 317 gr

İnceleme Özeti

Optimum Creatine Powder ürünü hangisupplement.com’un incelemesini rahatlıkta geçtiği söyleyebilirim ama eksi yanı ne diye soracak olacaksınız 3,6 gramlık kreatin miktarını söyleyebiliriz. Ayrıca fiyat olarakta biraz diğer ürünlere göre yüksek.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir