Genellikle saf ve kaliteli içerikli ürünleri ve uygun fiyatları ile ön plana çıkan, yılların üretim tecrübesine sahip, kaliteli ve güvenilir bir firma olarak nam salmış olan Optimum Nutrition, ülkemizde de sıklıkla tercih edilen gıda takviyeleri firmalarından bir tanesidir.

Firma Glanbia adlı, dünyanın en büyük peynir ve gıda üreticilerinden biri olan firmanın yan firmasıdır. Aynı zamanda ABB Performance ‘da Optimum Nutrition markasının bir alt markasıdır.

En kaliteli ve yüksek teknolojili fabrikalarda üretim yapan ON firmasının geçmişi, 1986 yılına kadar dayanmaktadır. Firma müşterilerine en kaliteli ürünleri sunarak en iyi şekilde hizmet vermeyi kendisine bir misyon olarak belirlemiştir.

Bizim yorumumuz:

Optimum Nutrition markası ve dolayısıyla firması, gerçekten çok başarılı ürünlere imza atan ve bir o kadar da iyi tanınan bir markadır. Her ne kadar ülkemizde Avrupa üretimi ürünlerinin satıldığı sıklıkla gündeme gelse de, bu firmanın kalitesine güvenmemek için bir sebep teşkil etmemektedir.

Genellikle ON ürünleri yüksek fiyat performans oranlarıyla ve içeriklerinde fazla gereksiz (ıvır zıvır olarak adlandırabileceğimiz) maddeler içermemeleriyle öne çıkmaktadırlar.

Sonuç olarak piyasadaki en kaliteli supplement firmalarından birisi olarak kendisini ispat etmiştir Optimum Nutrition.

 

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir