1977 yılından günümüze kadar sporcu besinleri pazarına ürünlerini sunmayı başaran UNIVERSAL yeni çıkarmış olduğu whey protein tozu ile yeniden gözleri üzerine çekmeyi başardı. Eğer gıda takviyeleri hakkında çok az araştırma yaptıysanız firmanın ne kadar kaliteli ve performans açısından etkili ürünler çıkardığını duymuş olmanız lazım. Şimdi de bakalım firma daha önceki ürünler gibi bu üründe de aynı zengin içeriklerini ve kaliteyi koruyabilmiş mi?

1)İçerik Ve Performans 

Universal Animal Whey toplamda 1800 gram ağırlığa ve 54 servis sayısına sahip bir protein tozudur. İçeriğinde yandaki tabloda da gördüğünüz gibi 25 gram protein, 1,1 gram glutamin, 585 mg arjinin ve yaklaşık 5,5 gramlık BCAA içermektedir. UNIVERSAL yine kaliteli içerikten vazgeçmemiş ve bu üründe de önemli maddelerin miktarlarını yüksek tutmuş. Çoğu kategoride vazgeçilmez olan marka whey protein kategorisinde de rakiplerini korkutucak gibi gözüküyor.universal animal whey 1800 gr

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

Her ne kadar kaliteli içeriği sahip olsa da tüketticiler için başka bir önemli konuda her zaman lezzet olmuştur. Çünkü bir ürün çok çok faydalı olsa da eğer tadı iyi değilse kullanan çok azdır. Universal Animal Whey lezzet konusunda da başarısını ortaya koymuş çikolata aroması bulunan ürün bağımlılık yapacak kadar iyi olduğunu söyleyebiliriz.

3) Fiyat Ve Bulunabilirlik

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

universal animal whey 1800 gr

Kullanım Tavsiyesi

Antrenmandan Sonra;

1 porsiyon (1 kaşık/33,7g) ürünü 500ml su ile karıştırarak antrenmandan sonra tüketebilirsiniz.

İnceleme Özeti

Her zaman olduğu gibi UNIVERSAL markası bizi şaşırtmadı kaliteli içerik ve güzel lezzeti ile çıkarmış olduğu whey protein tozu kendi kategorisinde ilk 3’e girecek kadar iyi gözüküyor.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir