Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere en iyi BCAA’lar sıralamasında 1. sırada yerini almayı başaran Xpro BCAA 8100 powder ürününü incelemeye alacağız. Xpro her ne kadar yeni bir marka olsa da şuana kadar ki tüm incelemelerimizde bizi şaşırtmayı başardı. Bakalım çıkarmış olduğu bu yeni BCAA ürününde bizleri neler bekliyor.

1) İçerik Ve Performans

Xpro BCAA 8100 Powder 429 gram ağırlığa ve 30 servis sayısına sahip bir BCAA ürünüdür. Yandaki tabloda da görebileceğiniz gibi içeriğinde, 4,1 gram lösin, 2 gram İzolösin, 2 gram Valin ve 3,1 gram Glutamin amino asitlerini bulundurmaktadır. Üründe toplamda ise 8,1 gram BCAA aminoasiti yer almaktadır.xpro bcaa 8100 powder 429 gr

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

Xpro BCAA 8100 aroma olarak sadece karpuz tadı bulunmaktadır. İleri ki zamanlarda yeni aromalarda gelecektir. Karpuz aromasından bahsetmek gerekirse, içimi gayet kolay ve ağızda iyi bir tad bırakmayı başarıyor.

3) Fiyat Ve Bulunabilirlik

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

xpro bcaa 8100 powder 429 gr

Kullanım Tavsiyesi

Günde bir porsiyon içmeniz önerilir. 1 ölçek (14,3g) ürünü 250ml su ile karıştırarak tüketebilirsiniz. Tavsiye edilen porsiyon miktarını aşmayın.

İnceleme Özeti

Xpro supplement pazarına sert bir giriş yaptı ve gerçekten çıkardıkları ürünler ile birçok markaların önüne geçmeyi  başardı, özellikle fiyat ve performans açısından şuan ki pazarda tek marka olarak yerini aldı.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir