Xpro ürünleri ile inceleme yazılarımıza devam ediyoruz. Bugün CLA ürünü olan Xpro CLa incelemeye alacağız. Bunun öncesinde Cla hakında kısa bilgi vermek gerekirse, CLA yağ yakımına destek olmakla beraber bağışıklık sistemininde güçlendirdiğini bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Ayrıca yeni kas oluşumunda da CLA önemi vardır.

1) İçerik Ve Performans

Xpro CLA toplam 90 kapsülden oluşmaktadır, bunun yanı sıra her bir servisi 2 kapsülden oluşmaktadır. Buda 45 servis miktarına tekabül etmektedir. Yandaki tabloda da gördüğünüz gibi 2 gram CLA içermektedir. Ortalama CLA ürünlerine göre gerçekten iyi bir miktar olduğu açıkça ortada, ayrıca fiyat performans olarakta ele aldığımızda ideal durumda.xpro cla 90 kaspul

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

Xpro CLA 90 Kapsül formda olduğu için herhangi bir aroması bulunmamaktadır. Bununla birlikte kapsül form sayesinde kullanım açısından oldukça avantajlı.

3) Fiyat Ve Bulunabilirlik

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

xpro cla 90 kapsul

Kullanım Tavsiyesi

Günde 1 servis (2 kapsül) tüketilmesi tavsiye edilir. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın.

İnceleme Özeti

Ürün bir CLA olarak hedefini karşılamaktadır. CLA nın yararlarını da belirtmek gerekirse CLA;

  • Metabolik hızı arttır
  • Kas artışı sağlar
  • Yağ oranını azaltır
  • Bağışıklık sistemini güçlendirir

Ürün hakkında olumlu veya olumsuz bir düşünceniz varsa lütfen yorum kısmına düşüncülerinizi belirtiniz.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir