Xpro serimiz kaldığı yerden devam ediyor. Bugün sizler için Xpro Glutamine Powder incelemesi yapacağız. Şuana kadar Xpro bizi hiçbir ürününde yanıltmadı bakalım çıkarmış olduğu bu glutamin supplementinde bizi ne gibi şeyler bekliyor. Her zaman belirtiğimiz gibi Xpro firması Almanya da üretimine devam etmektedir ve tüm ürünleri AB denetimleri ile sertifikalandırılmıştır.

1)İçerik Ve Performans

Xpro Glutamine Powder 300 gram ağırlığa sahiptir. Bunu yanında bir servis miktarı 2 ölçek ve 5 gramdır. Toplamda servis miktarı ise 60’dır. Toplam servis miktarı ile uzun kullanım süreside sunmaktadır. İçeriğinde ise 20 kolari ve 0 yağ, karbonhidrat bulunmaktadır.

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

Çoğu glutamin ürünü gibi Xpro Glutamine Powder’da aromasız formda bulunmaktadır. Aromasız dediğimiz saf glutamin tadı vardır. Yeteri kadar sıvı ile karıştırıldığında hissedilmeyecek kadar az bir etkiye sahiptir. Kullanım kolaylığı ise toz formda olması kolay emilim açısından çok kolaydır.

3) Fiyat Ve Bulunabilirlik

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

xpro glutamine powder 300 gr

Kullanım Tavsiyesi

2 Ölçek (5g) ürünü 240ml su ile tamamen çözülünceye kadar karıştırarak tüketebilirsiniz.

 İnceleme Özeti

Detaylı olarak incelemeye aldığımız Xpro Glutamine Powder ürünü hem içerik bakımından hemde kalite bakımından oldukça tatmin edici ve ayrıca yukarıdaki satın alma linkinden de bakacak olursanız fiyat konusunda da oldukça iyi bir supplement.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir