Xpro Nutrition ürünlerini incelemeye devam ediyoruz. Bugünkü inceleme yazımızda Xpro firmasına ait olan Xpack protein barlarını ele alacağız. Xpro Nutrition Almanya da üretim yapan ve ürünlerini her zaman AB tarafından onaylanan bir firmadır. Bu firma her zaman zengin içerik ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı, bakalım bu inceleme de nasıl bir ürün bizi bekliyor?

1)İçerik Ve Performans

Xpro Xpack toplamda 12 paket halinde bulunmaktadır ve 1 paket ve servis miktarı 65 gramdır. İçeriğinde 249 kolari, 7,5 gram yağ, 31 gram karbonhidrat ama bu karbonhidratın içerisinde 19 gram şekerle gelen karbonhidrat bulunmaktadır. Protein miktarı ise 19,5 gramdır.

xpro xpack protein bar 65 gr

2) Lezzet Ve Kullanım Kolaylığı

Xpro Xpack protein barlar çikolata tadına sahiptir. Bir marketten alacağınız çikolata ile eş değer hatta daha iyi olduğunu belirtmeliyiz. Kullanım kolaylığı ise paketler halinde bulunan Xpack’ler özellikle spor sonrası hızlı tükettim için oldukça idealdir.

3) Fiyat Ve Bulunabilirlik

Güvenli ve Hızlı teslimatı sayesinde ülkemizde supplement tedariğinde bir numara olan Protein7.com dan gönül rahatlığı ile satın alabilir veya en uygun fiyatını öğrenebilirsiniz.

 

xpro xpack protein bar 65 gr 12 adet

Kullanım Tavsiyesi

 Öğün aralarında ya da spor sonrasında 1-3 adet protein bar tüketebilirsiniz.

İnceleme Özeti

Özellikle bulk dönemindeki sporcular için çok güzel bir ürün, bunun yanında günlük beslenmenize takviye olarak özellikle ara öğünlerinizde kullanabileceğiniz bir ürün. İçerik ve fiyat bakımından da değerlendirecek olursak 12 adet olarak satılan Xpack kaçırılmayacak bir ürün.

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir