Puanlama

96
Hydra 6 sporcuların günlük protein ihtiyacını kompleks protein içeriği sayesinde hem kısa hemde uzun süreli bir şekilde karşılmaya yardımcı olacaktır.
Performans: 98%
Tad: 100%
Fiyat: 92%

Bu yazımızda sizler için grenade firmasının Premium protein isolate ürününü ele alacağız. Gerçekten de grenade firması az ve öz çalışan bir firma olarak karşımıza çıkıyor şuan da piyasada protein pre- workout ve yağ yakıcı ürünleri bulunur ama az önce bahsettiğim gibi bunları tamamen uzmanca yapıyorlar.

Şimdi ki ele alacağımız ürününde gerçekten firmanın uzmanlığını konuşturduğunu görüyoruz. Gelelim ürünün artılarına ve eksilerine.

 

 

 

 

Grenade Hydra 6 Ultra Premium Protein Isolate – İnceleme2

1) İçerik ve Performans

Grenade Hydra 6 toz formda olan kompleks bir protein tozudur. Hydra 6 sporcuların günlük protein ihtiyacını kompleks protein içeriği sayesinde hem kısa hemde uzun süreli bir şekilde karşılmaya yardımcı olacaktır. Grenade Hydra 6 %50 oranında saf ve çok hızlı bir emilime sahip olan İzole Whey proteini ve %50 oranında ise en kaliteli Kazein formu olan ve uzun süreli bir emilim sağlayan Micellar Kazein içermektedir.

Grenade Hydra 6 servis başına neredeyse 0’a yakın yağ ve %4 oranında şeker içermektedir

 

1212ı

 

Burada dikkat çeken özellik ise %50 whey % 50 kazein protein içermesi sizi hem antreman sonra hemde gün boyu besleyecek olması gerçektende olumlu bir avantaj ürün için. Onun dışında şeker oranın biraz yüksek olması aromasının gerçektende çok kaliteli olmasından kaynaklanıyor.

2) Lezzet ve Kullanım Kolaylığı:

Ürünün şuanda sadece çikolata aromalısı bulunmaktadır ama gerçektende çikolata tadı gayet yoğun bir şekildedir özellikle süt ile içilirse zor bağımlılık yapan bir tadı oluşmaktadır. Ama tabiki de antreman sonrası süt ile içilmesini tavsiye etmiyoruz. Kullanım kolaylığı ise içinden çıkan ölçek ile 2 ölçeği shakerınıza koyarak su ile karıştırıp içe bilirsiniz Önemli nokta ürünün değerleri 2 ölçeğe göre hesaplanmıştır yani 2 ölçek 1 servise denk gelmektedir.

 

3) Fiyat ve Bulunabilirlik:

Bilindiği üzere normal supplementlere göre grenade markasının ürünleri her zaman pahalı olarak karşımıza geliyor ama gereksiz pahalı olmadığını kullandıktan sonra anlayabilirsiniz. Ürünün gerçektende etkisinin hissedeceksiniz. Grenade şuanda ülkemizde gönül rahatlığı ile bulunabilmektedir.

 

İnceleme Özeti:

Eğer ki kullandığınız protein tozlarından memnun kalmadıysanız ve artık başka bir protein tozu almaya karar verdiyseniz gönül rahatlığı ile alabilirsiniz ilk baştan alırken biraz fiyat konusunda tereddüt yaşayabilirsiniz ama kullandıktan sonra gerçektende olumlu olduğunu göreceksiniz. Onun yanı sıra ürünü %50 whey %50 kazein içermeside sizin için avantaj sağlayacak.

grenade-hydra-6

Yorum Yok

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir